Author: K***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super super cute people can't tell the difference if it's real.
Màu sắc: SBUGA
Price: 430.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Ginger & Orange |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SG.Orange |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 90 g |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| Đầu | 57.15 cm |
| SKU | sb2302234577510337 |
Author: K***i
Date:
Review: super super cute people can't tell the difference if it's real.
Màu sắc: SBUGA
Author: o***a
Date:
Review: I like the style . simple and cute
Màu sắc: SBUGA
Author: C***a
Date:
Review: Easy to wear: beautiful sexy and stylish so amazing 🤩 wow
Màu sắc: SBUGA
Author: m***o
Date:
Review: Very nice and very good to wear
Màu sắc: SG.Orange
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm